+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Výživové poradenstvo

Výživa je základom zdravého života a my Vám poradíme ako na to.

Odborné vyšetrenia
Špeciálna diagnostika metabolizmu a vyšetrenie potravinovej intolerancie často odhalí skryté príčiny vzniku mnohých ochorení. Rovnako tak neinvazívne vyšetrenie srdcovej frekvencie Vám poskytne cenné informácie o stave Vášho kardiovaskulárneho systému, zhodnotí stav krvného obehu, určí biologický vek ciev a stresové zaťaženie organizmu.

Špeciálna výživa
Výživa pacientov s rôznymi ochoreniami sa vyznačuje radom zvláštností, ktoré súvisia s ich aktuálnym zdravotným stavom. Naši nutriční špecialisti a poradcovia na výživu pomáhajú riešiť ich neuspokojivý stav výživy pomocou špeciálnych diétnych programov a individuálnych jedálničkov, ktoré vypracovávajú na základe vstupného vyšetrenia a anamnézy na mieru.

×

Chyba

Kategória nebola nájdená

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook