+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Špeciálne vyšetrenie metabolizmu a podrobnú diagnostiku telesnej skladby vykonávame na klinike Health&Beauty pomocou špičkového prístroja InBody 370. Jedná sa o jeden z najspoľahlivejších prístrojov určených pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela. Samotné vyšetrenie je veľmi rýchle a jednoduché, trvá okolo 30 sekúnd.

InBody váha je vyzdvihovaná svetovými lekárskymi expertmi, dietológmi a profesionálmi z viacerých oblastí zdravého životného štýlu, a to najmä vďaka svojej schopnosti veľmi podrobne analyzovať jednotlivé zložky tela a vyhodnotiť ich nielen ako celok, ale ako niekoľko samostatných segmentov. Len vďaka presnej diagnóze môže byť nastavená aj efektívna liečba.

Veľmi presný analyzátor InBody 370, ktorý využíva technológiu DSM-BIA, pracuje na základe osembodových dotykových elektród. Rozbor telesných tkanív tak vykoná vo viacerých frekvenciách, a vďaka tomu je meranie na váhe InBody maximálne presné.

Výstupné informácie ocenia najmä ľudia snažiaci sa o odstránenie nadváhy alebo obezity a s nimi spojenými ochoreniami. Informácie z InBody váhy ocenia taktiež ľudia, ktorí potrebujú zvýšiť svoju váhu a chcú kontrolovať, či priberajú správne, keďže InBody dokáže presne povedať či úbytok, resp. nárast váhy pochádzajú z tuku alebo svalovej hmoty.

Výsledky analýzy:

  • Vnútrobunková voda, mimobunková voda, proteíny, kostné/nekostné minerály, tuková hmota, kostná a svalová hmota, svalová hmota, beztuková hmota, váha
  • BMI, percentuálny podiel telesného tuku, pomer pásu k bokom (WHR)
  • Svalová hmota v jednotlivých telesných častiach, percento svaloviny v jednotlivých telesných častiach
  • Edém, edém v jednotlivých telesných častiach
  • Oblasť telesného tuku (rastový graf pre jedincov pod 18 rokov)
  • Nutričná diagnóza (proteíny, minerály, tuk, edém)
  • Telesná vyváženosť, telesná sila, zdravotná diagnóza
  • Cieľová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav telesnej zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
  • História telesného zloženia (výsledky 10 testov)
  • Impedancia v jednotlivých telesných častiach stanovená každou frekvenciou zvlášť

Jednorazový poplatok v hodnote 15 € pri redukčných a výživových programoch obsahuje vstupnú registráciu, založenie zdravotnej karty a vstupné a výstupné meranie na prístroji InBody. Každé ďalšie meranie na InBody pri kontrolných vyšetreniach je v hodnote 5 €. Vyšetrenie In Body bez redukčných a výživových programov je v hodnote 35 €.

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook