+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Mezoterapia je francúzska omladzovacia technika, pri ktorej sa využíva mikroinjekčná technika s vitamínmi, enzýmami, antioxidantmi a rastlinnými extraktmi na omladenie a napnutie pokožky. Vitamínové prípravky vhodné k mezoterapii stimulujú fibroblastové bunky v pokožke, aby produkovali viac kolagénu a bojovali proti príznakom starnutia.

 

Výhody mezoterapie

  • hydratuje, omladzuje a napína pokožku
  • regeneruje pokožku
  • chráni pokožku
  • zlepšuje prejavy akné a vzhľad jaziev

 

Priebeh a frekvencia ošetrení

Na zlepšenie kvality pleti sa odporúča absolvovať 4 ošetrenia (1 každé 3 týždne).

Mezoterapia je ideálna voľba, ak nechcete podstúpiť invazívne ošetrenie botoxom, ale chcete dosiahnuť prirodzený žiarivý vzhľad a vyživovať pokožku zvnútra účinnými látkami na rastlinnej báze.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook