+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Naša vzdelávacia činnosť je určená pre širokú verejnosť, dospelých aj deti. Nielen ľudí, ktorí sú už v oblasti výživy zbehlí a chcú svoje vedomosti neustále rozširovať, ale aj takých, ktorých vedomosti o zdravej výžive a životnom štýle sú len v počiatkoch, a výživa ich zaujíma len kvôli vlastnému zdraviu a zdraviu svojich najbližších.

Prednášky sú vždy pripravené na základe Vašich požiadaviek. Či už chcete vzdelávať svojich zamestnancov v oblasti aktívneho a zdravého životného štýlu, alebo chcete deťom hravou formou vysvetliť, prečo je napríklad zelenina a ovocie potrebné v ich jedálničku.
Radi odpovedáme na zvedavé otázky školákov či škôlkarov, ale odpovieme Vám aj na otázky, ktoré by ste sa radi spýtali lekára, keby mal na Vás viac času.

Ukážte svojim žiakom či zamestnancom, že Vám záleží na ich zdraví. Nenásilnou formou im ukážeme, ako zvýšiť produktivitu či pozornosť, alebo zlepšiť psychiku.

Doprajte im zaručené informácie a návod, ako zlepšiť vhodnou stravou svoj život.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook