+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

 Krása má svoje čaro, a preto sa Health&Beauty stará o harmóniu tela a duše mužov i žien.

Spokojnosť každého je hlavným mottom modernej kliniky s viac ako päťročnou skúsenosťou v oblasti liečby nadváhy a obezity, zoštíhlenia a vytvarovania postavy, v odstránení celulitídy, strií, nežiadúceho ochlpenia a nadmerného potenia.

V komfortnom a príjemnom prostredí našej kliniky nájdete služby v starostlivosti o tvártelo. Vďaka využitiu najmodernejších metód a overených postupov sa špecializujeme predovšetkým na neinvazívne metódy s maximálnymi výsledkami z lekárskej kozmetiky, estetickej a korektívnej dermatológie. Naším cieľom je poskytovať klientom komplexné služby s individuálnym prístupom.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

brif

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook