+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Odstránenie chĺpkov teplým voskom je lepšou alternatívou k holeniu. Hlavnými výhodami sú okamžitý efekt trvajúci okolo troch týždňov, postupné zjemnenie a zníženie hustoty chĺpkov po viacerých opakovaniach a finančná nenáročnosť tejto metódy.

 

Použitie

Depilovaná oblasť sa najskôr dôkladne vydezinfikuje. Potom sa na pokožku nanesie teplý vosk, ktorý sa po vytvrdnutí odstraňuje pomocou depilačných papierov. Voskovanie je jedným z najbežnejších spôsobov odstránenia nežiaduceho ochlpenia, pri ktorom zostáva celistvosť vlasovej cibuľky nezmenená. Depilácia voskom je veľmi účinná a relatívne lacná metóda odstraňovania chĺpkov, ktorá umožňuje dlhý kozmetický efekt a je možné ju aplikovať na všetky oblasti tela. Pravidelným voskovaním sa chĺpky stávajú jemnějšími a poddajnejšími. Dĺžka chĺpkov by mala byť aspoň 4 mm.

 

Výhody ošetrenia

• dostupnosť,

• rýchlosť,

• trvalý účinok, pokožka po depilácii voskom zostáva hladká 2-3 týždne,

• vhodné takmer pre každého, bez ohľadu na typ alebo farbu chĺpkov,

 

Kontraindikácie pre depiláciu voskom

• akékoľvek poškodenie kože, podráždenie, odreniny, rany, popáleniny atď.,

• cukrovka,

• kožné ochorenia,

• kŕčové žily,

• novotvary v mieste depilácie.

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook