+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Napísali o nás - Sväťo Malachovský v novej TV šou s -25 kg!

Obľúbenému zabávačovi Sväťovi Malachovskému sa úspešne darí zhadzovať svoje nadbytočné kilogramy.

Všimli si to dokonca aj v redakcii časopisu Šarm, pre ktorý poskytol len nedávno otvorený rozhovor k pripravovanej novej televíznej relácii. V článku odhalil svoje súkromie a ozrejmil dokonca otázku nevery.

Keďže ich zaujímalo aj to, ako sa mu podarilo tak vynikajúco schudnúť, zdôveril sa im aj so svojou diétou, ktorú podstupuje u nás na Klinike pre estetickú medicínu a redukciu váhy – Klinike Health&Beauty. Sväťo má dole už fantastických -25 kg a za cieľ si dal zhodiť ešte ďalšie kilá. Preto vo VLCD diéte s redukčným programom pre plnohodnotnú náhradu stravy s nutrične vyváženými potravinami na Klinike Health&Beauty naďalej pokračuje.

Prečítajte si celý článok v najnovšom čísle časopisu Šarm alebo tu (pre zväčšenie kliknite na článok):

Malachovsky

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter