+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Viditeľné vrásky

Redukcia vrások a omladenie pleti je individuálne podľa potrieb klienta. Možno využiť niekoľko osvedčených metód alebo aj ich kombináciu.

Mezoterapia
Rádiofrekvencia
Mezolift
Maderoterapia tváre, krku a dekoltu
Aplikácia botulotoxínových injekcií
Aplikácia kyseliny hyalurónovej
Draculova terapia
Chemický peeling
Svetelná LED terapia
Mezobotox

 

Nadbytočné tuky

Redukciu nežiaducich tukových ložísk vykonávame metódou neinvazívnej ultrazvukovej liposukcie v kombinácii s liečebnými vakupressovými kúrami. Možno využiť niekoľko osvedčených metód alebo aj ich kombináciu.

neinvazívna liposukcia
vacupressové kúry
zdravotné masáže – lymfodrenáž 

 

Celulitída

Celulitída je postihnutie podkožných tkanív v dôsledku starnutia podkožného väziva, zhoršenie mikrocirkulácie, zníženie funkcie lymfatického systému a hromadenie tukového tkaniva v predilekčných lokalitách.

Zväčšené tukové bunky sú v menejcennom väzive vytláčané proti povrchu kože a vytvárajú typický vzhľad "pomarančovej kože". Častejšie sú postihnuté ženy, pretože vznik je podmienený aktivitou ženských pohlavných hormónov - estrogénov.

Najčastejšie príčiny:

  • poruchy mikrocirkulácie
  • lymfatická insuficiencia
  • nadmerný prísun estrogénov (hormonálna antikoncepcia) a s tým spojené zadržiavanie vody v tele
  • nadbytok tuku
  • málo pohybu
  • sedavý spôsob života
  • zlá životospráva a výživa

K liečbe je možné využiť niekoľko osvedčených metód alebo aj ich kombináciu.

Maderoterapia
Vacupressové kúry
Zdravotné masáže
Výživové poradenstvo

 

Hyperpigmentácia

Hyperpigmentácia čiže nadmerné farebné nerovnosti a škvrny sa môžu vyskytovať ako dôsledok genetických dispozícií alebo pôsobením ultrafialového žiarenia (slnko, solária), infekcií, hormónov, akné a iných vplyvov. Cieľom je dosiahnutie zlepšenia kvality pokožky a redukcie pigmentácie v postihnutých oblastiach. Pre dosiahnutie správnych výsledkov je nutné pri ošetrení nadmernej pigmentácie dodržiavať zásady fotoprotekcie, teda ochrany proti UV žiareniu (slnko, solárium), aplikáciou krémov s vysokým ochranným faktorom SPF 50+.

Metódy k redukcii alebo odstráneniu hyperpigmentácie sú rôzne:

Chemický peeling
Špeciálna bieliaca kozmetika

 

Nadmerné ochlpenie

Trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia (Fotodepilácia) vykonávame vysokovýkonným prístrojom Flash Active (intenzívne pulzné svetlo), ktorý využíva princíp prevodu svetla na tepelnú energiu. Tá sa vychytá vo vlasovom korienku, ktorý je následne zničený bez porušenia okolitého tkaniva. Metóda je bezbolestná, rýchla, bezpečná a univerzálny, možno ju vykonávať celoročne. Ošetrenie je vhodné opakovať po 6-8 týždňoch (rastová fáza folikuly), minimálne 5-6 krát, možno ho vykonávať aj v letnom období. Viac tu.  


Problematická pleť

Starostlivosť o problematickú pleť zahŕňa individuálny prístup ku klientovi, zhodnotenie typu a kvality pleti s odporúčaním následnej starostlivosti ako lekárske, tak aj dermatoestetické zahŕňajúce odporúčanie kozmetiky, ošetrenie pleti i korektívnych zákrokov.

Za problematickú pleť považujeme pleť citlivú, s častými kožnými problémami a senzitívnu na množstvo kozmetických prípravkov. Pacient pociťuje časté pálenie, štípanie, pocit pnutia. Často sú prítomné kožné choroby - ekzémy, akné, periorálna dermatitída a pod.
Pre ošetrenie možno využiť niekoľko osvedčených neinvazívnych ošetrení alebo aj ich kombináciu.

Fototerapia – LED fotomodulácia
Odborné kozmetické ošetrenie
Antibiotiká (krémy, roztoky), benzoylperoxid, kyselina azaleinová, deriváty vitamínu A (gely, krémy)
Chemický peeling (aplikácia ovocných kyselín)
Svetelná LED terapia

 

Nadbytočné kilogramy

Nedarí sa vám schudnúť, vyskúšali ste už rôzne diéty a stále bez výsledku? Máte pocit, že už takmer nič nejete a Vaša hmotnosť neklesá? Chcete konečne zdravo a bezpečne schudnúť?
Skúste to s pomocou odborníka, bez jojo efektu a bez hladovania! Na základe vstupného vyšetrenia a zdravotného stavu Vám pripravíme individuálny redukčný program alebo jedálniček na mieru.


Výživové poradenstvo


Mimické vrásky a kruhy

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre, je veľmi citlivá, ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Špeciálne ošetrenie očného okolia znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšuje vačky pod očami, pôsobí proti únave očí, znižuje vnútroočný tlak a tým sa posilňuje zrak, napomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín. Pre ošetrenie možno využiť niekoľko osvedčených invazívnych alebo neinvazívnych ošetrení alebo ich kombinácie.

Lekárske kozmetické ošetrenie - mikromasáž očného okolia
Rádiofrekvencia
Aplikácia kyseliny hyalurónovej
Draculova terapia


Ochabnuté kontúry tváre

Pre ošetrenie možno využiť niekoľko osvedčených neinvazívnych metód alebo aj ich kombinácie. Pre okamžitý viditeľný efekt aplikujeme výplňové materiály.


Nadmerné potenie

Nadmerné potenie dlaní rúk, chodidiel nôh, podpazušia, ale aj hlavy, chrbta, hrudníka a ďalších častí tela patrí medzi časté problémy mnohých ľudí. Vďaka aplikácii botulotoxínu možno bezpečne odstrániť nadmerné potenie v postihnutých oblastiach už po jednom týždni ošetrenia.

Aplikácia botulotoxínu


Opuchnuté dolné končatiny

Ide o nahromadenie nadmerného množstva vodnatej tekutiny v podkožnej vrstve v bunkách alebo medzibunkových tkanivách určitej časti končatiny. Najčastejšie ide opuch v lýtkovej časti nohy, opuch okolo členku a opuch chodidla z vrchnej a spodnej časti. Typickým znakom opuchu je pretrvávanie jamky po vtlačení prsta do opuchnutého miesta. Jamka mizne až po dlhšej dobe. Odstránenie bolestí a opuchov nôh dokáže výrazne zlepšiť kvalitu života človeka.
Tieto bežne sa vyskytujúce zdravotné problémy trápia mnoho ľudí, rovnako mužov ako aj ženy rôzneho veku. Spôsobované môžu byť celou škálou faktorov, preto je dôležité zistiť príčinu a následne vybrať tú správnu liečbu.

Medzi najčastejšie príčiny hromadenia tekutiny v nohách patria nasledovné:

1. Dlhodobé sedenie alebo státie
2. Nefunkčné chlopne v žilách
3. Chronické ochorenia pľúc
4. Kongestívne srdcové zlyhanie
5. Tehotenstvo
6. Nízka hladina bielkovín v krvi
7. Lymfedém
8. Infekcie (u diabetikov)
9. Vedľajšie účinky liekov (hormonálne lieky, steroidné lieky, antidepresiva, ibuprofen,aj.)

Pre výber správnej liečby je vždy potrebné poznať príčinu opuchov nôh. Medzi najčastejšie všeobecné odporúčania patrí strava s nízkym obsahom soli (sodíka), oddych dolným končatín, nosenie kompresných pančúch. Našim pacientom navyše odporúčame špeciálne neinvazívne ošetrenie v kombinácii s úpravou stravy.

Vacupressové kúry
Zdravotné masáže – lymfodrenáž

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook