+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Povianočná akcia na nechirurgický lifting

Nechirurgický lifting - jedinečná cesta k prirodzenej kráse bez skalpela a rekonvalescencie. Využite teraz jedinečnú povianočnú akciu za fantastickú cenu. Prečítajte si, ako nechirurgický lifting prebieha a čo všetko Vás čaká v príjemnom prostredí Kliniky pre estetickú medicínu a redukciu váhy Health&Beauty.

 Jedná sa o prístrojové ošetrenie, pri ktorom sa rádiofrekvenčná energia v derme (t.j. stredná vrstva pokožky) mení na tepelnú. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k lepšiemu prekrveniu pokožky, zvyšuje sa novotvorba kolagénu a elastínu. Výsledkom je pevná, pružná a viditeľne omladená pleť. Ošetrenie s rádiofrekvenciou je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu. Pre dosiahnutie omladzujúceho efektu odporúčame podstúpiť ošetrenie 5-7x s odstupom 3-4 týždňov. Zákrok je veľmi príjemný a bezbolestný, pri ktorom pociťujete len jemné teplo.

Pri ošetrení tváre používame kvalitnú talianskú a čisto prírodnú kozmetiku PHYSIO Nature, ktorá je bohatá na prírodné zložky, extrakty z liečivých rastlín, kyselinu hyaluronovú a antioxidanty.

Na záver ošetrenia účinok rádiofrekvencie posilníme fototerapiou (Light therapy), pri ktorej využívame biostimulačné účinky červeného svetla. zrýchľuje sa mikrocirkulácia krvi v pokožke, čím sa zvyšuje účinok kozmetických prípravkov. Zelené a žlté svetlo vás príjemne zregeneruje.

Pôvodná cena ošetrenia je 55 EUR

Využite teraz jedinečnú akciovú cenu LEN 39 EUR

 

Okrem toho získavate aj ďalšie výhody:

Po absolvovaní ošetrenia je možné zakúpiť si darčekový set od svetoznámej talianskej značky PRIMIA so zľavou 50%. Luxusný darčekový set s liftingovým efektom pozostáva z 3 produktov nadštandardnej kvality:

1. Denné sérum s vysoko koncentrovanou kyselinou hyalurónovou, ktorá výrazne redukuje vrásky.

2. Nočné sérum s vitamínmi A a E, ktoré spomaľujú starnutie zrelej pleti.

3. Pleťový krém s biomimetickými peptidmi, ktorý pleť účinne liftinguje a hydratuje.

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter