+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Trápia vás suché chodidlá?

Jednou z častých príčin suchej a hrubej pokožky môže byť zhoršená cirkulácia krvi v dolných končatinách.


A povedzme si úprimne, kto stojí o takýto nepríjemný efekt a to práve teraz, keď vychádza slniečko a pomaly začneme ukazovať svoje nôžky.

Solutions Cosmeceuticals - čisto prírodná a cenovo dostupná lekárska kozmetika, predstavuje špeciálny, extrémne efektívny krém, vyvinutý práve pre tento neestetický, ale aj zdravotný problém. Za vznikom tejto unikátnej zmesi v kréme stojí množstvo odborníkov, ktorí dlhodobo testovali krém s cieľom vyvinúť to najúčinnejšie zloženie, ktoré bude dlhodobo vykazovať pozitívne výsledky ako sú: zvýšená elasticita a jemnosť pokožky, rýchla absorbcia krému a najmä zabezpečiť (vďaka aktívnym zložkám) lepšiu cirkuláciu krvi do chodidiel.

O tomto probléme by vedeli rozprávať hlavne DIABETICI. A keďže starostlivosť o pokožku chodidiel je u diabetikov kľúčová, nemali by tento problém podceňovať a dbať už na prevenciu predtým, ako vznikne neozdraviteľné poškodenie chodidla.

Viac o kréme a možnosť zakúpenia:
http://healthandbeauty.sk/eshop/solutions/28-jedinecne-riesenie-pre-suche-chodidla-sposobene-zlou-cirkulaciou-krvi.html

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter